SEVTAR OTOMOTİV
Sevtar Otomotiv 1992 yılında Bursa'da Mustafa Sevim tarafından kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren otomotiv, gayrimenkul, tarımsal üretim ve pazarlama alanlarında faaliyet gösteren şirketimiz lastik sektöründe önemli bir yere sahiptir.
Sevtar Otomotiv'in vizyonu 'teknolojik alt yapımızı geliştirerek sürdürülebilir çözümler ve hizmetler ile müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak' olarak öne çıkar.
  • 5.800 ürün çeşidi
  • 38456 mutlu müşteri
  • 45+ kalifiye personel
  • 176 sevtar bayisi
Firma Profili Sevtar Otomotiv
1992 yılında Sevim Ticaret olarak kurucumuz Mustafa Sevim tarafından faaliyetine başlamıştır. Traktör bayiliği olarak hizmete başlayan firmamız 1995 yılında bünyesine Goodyear Lastikleri ve Mutlu Akü bayiliğini eklemiştir. 1997 yılında SEVTAR OTOMOTİV Limited şirketi olarak büyüme trendine giren öncelikli ilkesi güven, dürüstlük, müşteri memnuniyeti olan firmamız şu an 5 şubesiyle Bursa, Mudanya, Karacabey ilçelerinde kalifiye personeliyle hizmete devam etmektedir. 2016 yılında Goodyear markayı bırakarak Bris A.Ş. firmasına geçerek Bridgestone, Lassa, Dayton, Bandag lastiklerini satmaya başlamıştır.
Misyon
Yenilikleri takip ederek her müşterimize doğru ürün ve kaliteli hizmet sunmak.
Vizyon
Türkiyenin her noktasından ulaşılabilen ve insanların yollarda güvenle seyahat etmelerini sağlayan kurum olmak.
Değerlerimiz
Güven Dürüst,
Öncü Olmak,
Fayda Sağlamak,
İstikrarlı ve Tutarlı
Sevtar Otomotiv sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close